Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


EKOkonkursy z butelką zwrotną w tle

20 sierpnia 2014

W drugim etapie kampanii „Weź mnie w obroty” wystartowały nowe atrakcje.Do tej pory fani butelek zwrotnych mogli i nadal biorą udział w EKOgrze polegającej na wirtualnym zbieraniu butelek na FB dedykowanym kampanii społecznej. Teraz mają możliwość również rozwiązać quiz, stworzyć komiks i wykazać się kreatywnością w zabawie „Wymyślaj słowa”.


Nie możemy ciągle zmianiać reguł gospodarki odpadami, potrzebna jest stabilizacja

19 sierpnia 2014

Niestabilność reguł to największa bolączka gospodarki odpadami w Polsce. Minął dopiero rok od wprowadzenia reformy, a mamy ciągłe zmiany i nowelizacje – ocenia przewodniczący Rady RIPOK Piotr Szewczyk.


Butelka zwrotna story” vol. 16

19 sierpnia 2014

Czy tylko ludzie korzystają ze SPA? Otóż nie! Butelki także chcą być jak nowe. Prezentujemy „Butelka zwrotna story” vol. 16, autorstwa Marty Zabłockiej.


Stanowisko firm związanych z gospodarką odpadami.

19 sierpnia 2014

Po debacie zorganizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą powstał dokument obrazujący ostatecznie uzgodnione stanowisko branży gospodarki odpadami w sprawie oceny wdrożonych rozwiązań systemowych w gospodarce odpadami. Dokument zostanie podpisany przez KIG, PIGO, ZPGO, Radę RIPOK i KIGO.


Bomba ekologiczna tyka pod Białogardem.

18 sierpnia 2014

We wsi Nasutowo leżącej w okolicach miasta Białogard od lat gromadzone były toksyczne odpady. Niebezpieczne chemikalia trzeba jak najszybciej zutylizować ponieważ zagrażają środowisku. Ale na ich usunięcie nie ma pieniędzy.


Ekoodpowiedzialni w biznesie: zgłoszenia do 1 września!

13 sierpnia 2014

Firmy, które w swoim rozwoju uwzględniają aspekt ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań to potencjalni uczestnicy konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie” realizowanego przez firmę Abrys.     

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
574 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety