Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


Nowe wyzwanie butelki zwrotnej już w sieci

22 maja 2015

Dzisiaj premiera drugiego spotu w ramach kampanii społecznej „Weź mnie w obroty” organizowanej przez Carlsberg Polska.


Ekologiczna „bomba” w Poznaniu

19 maja 2015

W jednym z magazynów przy ul. św. Michała w Poznaniu znajduje się prawie 10 tysięcy ton niebezpiecznych odpadów – informuje „Głos Wielkopolski”. Trwa śledztwo w tej sprawie.


Projekt edukacji szkolnej ,,Przyjaciele Bałtyku”

18 maja 2015

Do końca czerwca trwa konkurs "Przyjaciele Bałtyku". Zapraszamy do udziału: przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazja z całej Polski! Do wygrania: dofinansowanie wycieczki szkolnej lub pomocy dydaktycznych. Zidentyfikuj w środowisku lokalnym zagrożenie/problem mający wpływ na zachowanie zasobów przyrodniczych i walorów krajobrazowych Bałtyku i zaproponuj jego rozwiązanie.


„Weź mnie w obroty” czyli story o butelce zwrotnej edycja 2015

14 maja 2015

Prezentujemy nowy odcinek komiksu „Butelka zwrotna story”! Przez najbliższych 6 tygodni, będziecie mogli zobaczyć prace jednego z nowych autorów - Maćka Łazowskiego


MBP: czas na stabilizację?

12 maja 2015

Ile tak naprawdę jest w Polsce instalacji mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych? Jaki wpływ na ich funkcjonowanie będą miały nowopowstające spalarnie? Co zmieni nowe rozporządzenie o MBP?


11 maja - Dzień bez Śmiecenia

11 maja 2015

W badaniu świadomości i zachowań ekologicznych mieszkańców Polski przeprowadzonym przez TNS Polska na zlecenie Ministerstwa Środowiska w 2014 roku 68% Polaków zadeklarowało, że regularnie segreguje odpady. To wzrost 14 % względem poprzedniego roku.


    Recykling PET

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
4180 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety