Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


Rejs ,,Wpłyń na czyste Mazury!" już za 4 dni

09 lipca 2014

Fundacja Nasza Ziemia wyrusza w rejs Szlakiem Wielkich Jezior. Przez 3 tygodnie lipca będziecie mogli nas spotkać na Mazurach i, przy okazji wakacyjnego wypoczynku, zrobić coś pożytecznego dla środowiska!


Polacy nie segregują odpadów z tworzyw sztucznych

09 lipca 2014

Polskie gospodarstwa domowe wytwarzają rocznie 1,5 mln ton odpadów tworzyw sztucznych. Według danych Fundacji PlasticsEurope Polska 60 proc. z nich nie jest poddawanych ponownemu przetworzeniu. Trafia przede wszystkim na wysypiska śmieci, ale też, niestety, do jezior i rzek.


Butelka Story vol. 10

08 lipca 2014

Dziś butelka puszy się przed lustrem, dumna i zadowolona, bo wrócić do nas może… ponownie napełniona. Stwarzajmy butelkom więcej takich możliwości i zwracajmy je do sklepu!


Warszawa bez elektrośmieci

04 lipca 2014

W sobotę w godz. 10-14 warszawiacy będą mogli w 19 punktach w mieście zostawić np. stary telefon komórkowy, komputer czy telewizor. Akcja odbywa się w ramach kampanii edukacyjnej "Moje miasto bez elektrośmieci".


W 2030 r. recykling na poziomie 80 proc. opakowań

04 lipca 2014

Komisja Europejska chce doprowadzić do recyklingu 70 proc. odpadów komunalnych i 80 proc. opakowań do 2030 r. Chce też od 2025 r. zakazu składowania odpadów, które nadają się do recyklingu.


Karta Eko - Turysty

03 lipca 2014

Już za 9 dni Fundacja Wyrusza w swój pierwszy rejs szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich! Rejs jest osią projektu " Wpłyń na czyste Mazury", którego jednym z innych elementów jest konkurs dla Eko-turysty!     

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
556 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety