Jubileuszowa 20. Akcja Sprzatanie swiata - Polska
Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


Warszawa: ostatnie umowy na odbiór śmieci

17 kwietnia 2014

Podpisano ostatnie umowy na odbiór i zagospodarowanie śmieci z 10 warszawskich dzielnic, pozostających dotychczas w systemie pomostowym.


Bydgoszcz ma problem z RIPOK-iem

17 kwietnia 2014

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy zakwestionował zasadność funkcjonowania jednej z tamtejszych instalacji jako RIPOK-a. Miasto na razie, nakazuje jednak dalsze dostarczanie do niej odpadów.


W Białymstoku podpisano umowy na wywóz śmieci

16 kwietnia 2014

Trzy firmy będą wywoziły śmieci z terenu Białegostoku od 1 lipca br. We wtorek podpisano umowy w firmami, które wcześniej wybrano w przetargu - poinformowała komunalna spółka Lech, zarządzająca systemem gospodarki odpadami w mieście.


Gmina ma szansę na uniknięcie kary za brak przetargu na śmieci?

16 kwietnia 2014

- Do 28 maja Główny Inspektor Ochrony Środowiska rozpatrzy odwołanie gminy Czorsztyn od kary za nieprzeprowadzenie przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów. Gmina nie ogłosiła przetargu, bo wcześniej dzięki dotacji sama zorganizowała system zbiórki śmieci.


Azbestowe żniwa

16 kwietnia 2014

75 gmin z Warmii i Mazur zdecydowało się bezpiecznie usunąć kolejne tony materiałów zawierających azbest. W tym roku z regionu ma zniknąć blisko 3,4 tys. ton tego groźnego minerału.


Mieszkańcy Krakowa przekazali blisko 4 tony ubrań

15 kwietnia 2014

Dwa dni trwała zbiórka odzieży w ramach wydarzenia pn. „Stylowy Recykling”. Mieszkańcom Krakowa udało się przekazać na cele statutowe Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża blisko 4000 kilogramów ubrań.     

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
339 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety