Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


Toruń, MPO: edukacja na wysypisku

25 marca 2015

Toruńskie MPO zbuduje Centrum Edukacji Ekologicznej EcoKid, którego głównym punktem będzie ścieżka ekologiczna na zrekultywowane składowisko odpadów.


Ustawa o recyklingu wraków

23 marca 2015

Podkomisja stała ds. monitorowania gospodarki odpadami (OSZ) rozpatrywała w środę rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz niektórych innych ustaw.


Festwial Baterii z Pauliną Przybysz

20 marca 2015

Pierwszego marca ruszył konkurs „Festiwal Baterii” skierowany do uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI) oraz gimnazjów. Warunkiem wzięcia udziału w Festiwalu jest wytypowanie zespołu liczącego od 10 do 20 uczniów z danej szkoły, który pod kierunkiem opiekuna - nauczyciela danej placówki oświatowej - przygotuje tekst piosenki zachęcającej do prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami.


Sukces zbiórki choinek

19 marca 2015

Podczas tegorocznej odsłony kampanii „Ciepło z natury” w Warszawie udało się zebrać aż 548 ton biomasy z choinek. To najwięcej ze wszystkich dotychczasowych akcji.


Zostań Przyjacielem Bałtyku!

18 marca 2015

Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nan temat czynności, które możemy wykonać by ratować Bałtyk.


Z wokandy: różnicowanie stawki „opłaty śmieciowej”

17 marca 2015

Zdaniem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku nie można różnicować stawki „opłaty śmieciowej” w zależności od wielkości gospodarstwa domowego.     

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
1070 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety