Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


5.09 - 7.09 posprzątajmy razem Tatry!

27 sierpnia 2014

Fundacja Nasza Ziemia z wielką przyjemnością objęła swoim patronatem to niezwykłe wydarzenie. Przyłączamy się jednocześnie przypominając, że hasłem tegorcznej akcji Sprzatania Świata jest - "Turysto! Szanuj Środowisko!"


Gmina Piaseczno planuje organizację punktu segregacji odpadów.

27 sierpnia 2014

Gmina Piaseczno planuje organizację punktu segregacji odpadów. Będzie to nowoczesne, nieuciążliwe, zlokalizowane na terenie przemysłowym miejsce, gdzie mieszkańcy będą mogli bezpłatnie oddać odpady nie objęte standardową zbiórką.


„Butelka zwrotna story” vol. 17

27 sierpnia 2014

„Butelka zwrotna story” vol. 17 autorstwa Dennisa Wojdy. Tym razem nasza bohaterka musi sobie poradzić z niejadkiem.


Zwyciescy konkursu "Dokończ komiks"

25 sierpnia 2014

Za nami I edycja konkursu „Dokończ komiks”, w którym komiks Marty Zabłockiej należało ubrać w dialog. Prezentujemy zwycięski odcinek, a zarazem nową część "Butelka zwrotna story"


W Warszawie będzie lepiej z odbiorem odpadów?

25 sierpnia 2014

Stolica chce poprawić system odbioru śmieci, by liczba interwencji mieszkańców w tej sprawie spadła do ok. 100 dziennie - poinformował w czwartek sekretarz m. st. Warszawy Marcin Wojdat. Zaznaczył, że cel może uda się osiągnąć do końca przyszłego tygodnia.


Kraków: Uchwała antysmogowa unieważniona

25 sierpnia 2014

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie zdecydował o unieważnieniu uchwały antysmogowej. Decyzję taką podjął po skargach dwóch mieszkanek miasta. Uchwała miała obowiązywać od 2018 roku i zakazywać używania węgla do ogrzewania mieszkań.     

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
597 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety