Elektromieci Szko Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Aktualności


Fundusz Spójności i trzy konkursy

01 października 2014

10 mln euro na gospodarkę wodno-ściekową i po 5 mln euro na gospodarkę odpadami i ochronę powierzchni ziemi - ruszyły trzy nowe konkursy na dofinansowanie projektów z Funduszu Spójności.


W styczniu tracą ważność dezycje i zezwolenia związane z odpadami

30 września 2014

23 stycznia 2015 r. tracą ważność decyzje w zakresie zbierania, odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, wydane przed dniem wejścia w życie ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach.


Zamkną składowisko odpadów Radiowo w Warszawie

29 września 2014

Składowisko odpadów Radiowo na warszawskich Bielanach zostanie zamknięte do końca 2016 r., czynna pozostanie jednak kompostownia odpadów komunalnych.


Ustalono maksymalną stawkę od osoby za segregowane odpady

26 września 2014

Maksymalne opłaty za śmieci, jakie będzie można pobierać od mieszkańców, ma określać algorytm - wynika z propozycji resortu środowiska. Według niego w br. maksymalna stawka za śmieci segregowane wyniosłaby 25,57 zł od osoby, a od gospodarstwa domowego 71,6 zł.


Rada RIPOK w strukturach Krajowej Izby Gospodarczej

26 września 2014

Rada Przedstawicieli Regionalnych Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (Rada RIPOK) będzie funkcjonować przy Komitecie Ochrony Środowiska Krajowej Izby Gospodarczej. Prezydium KIG zdecydowało o włączeniu Rady w swoje struktury 18 września.


Debata w Wilanowie

26 września 2014

Morysin to miejsce łączące w sobie kulturę i naturę. Z jednej strony jest to obszar historyczny, na którym można znaleźć pozostałości XIX-wiecznych budowli z parku krajobrazowego, z drugiej zaś – dziki, rzadko uczęszczany przez ludzi teren mający własny mikroklimat.     

     

  

      

 

Polecamy:

Ankieta

Użytkowniku naszego portalu jesteś:
678 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety