Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Picture this!


18 marca 2016

Picture this!

Światowa kampania na rzecz ochrony środowiska Picture this ma nową aplikacje mobilną.

Światowa kampania na rzecz ochrony środowiska Picture this, prowadzona przez Sony Pictures Television Networks, ma nową aplikacje mobilną. W Polsce partnerem społecznym kampanii jest Fundacja Nasza Ziemia.
15 marca 2016, Culver City, Kalifornia — Firma Sony Pictures Television Networks uruchomia aplikację, która ma umożliwić użytkownikom dzielenie się zdjęciami przestawiającymi różnorodność i piękno przyrody nieskażonej szkodliwą działalnością
człowieka. Program zachęca użytkowników do robienia zdjęć i dzielenia się nimi. Projekt jest częścią globalnej kampanii Picture This, której celem jest wspieranie działań na rzecz ochrony środowiska.
Aplikacja została udostępniona posiadaczom smartfonów i tabletów z systemem Android oraz iOS. Za jej stworzenie dpowiada firma REDspace z siedzibą w USA, wielokrotnie nagradzana za nietuzinkowe projekty interaktywne.
 
Za pomocą aplikacji SPT Networks chce dokumentować pozytywne działania podejmowane przez zwykłych ludzi na rzecz środowiska, w którym żyją. Użytkownicy smartfonów i tabletów zachęcani są do publikowania zdjęć pięknych krajobrazów w swojej okolicy. Chcemy, by użytkownicy aplikacji uchwycili na zdjęciach piękno świata widzianego swoimi oczami, a następnie podzielili się nimi w ramach aplikacji Picture this – powiedział Andy Kaplan, Prezes Sony Pictures Television. Za pomocą zdjęć chcemy zobrazować pozytywne działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, które można podejmować na co dzień bez większego wysiłku - dodał.
 
Kampania Picture This, której celem jest zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z ochroną środowiska, wystartowała 28 września 2015 roku. Jest prowadzona w trzydziestu językach i w 178 krajach świata. W każdym nich, w zależności od poziomu rozwoju kraju i świadomości jego obywateli, problemy dotyczące środowiska są różne i mają zupełnie inne przyczyny.
Picture this w Polsce ma na celu popularyzowanie idei „sprzątania po sobie” w przestrzeni publicznej oraz kreowania właściwych nawyków i postaw w tym kierunku. Inicjatywa telewizji AXN to przede wszystkim edukacja i próba wprowadzenia zmian w świadomości Polaków. Partnerem społecznym akcji w Polsce jest Fundacja Nasza Ziemia.
 
Więcej informacji na temat kampanii Picture this znajduje się na stronie
 
Spot promujący kampanię Picture this https://youtu.be/hk7OqPnzyHo
 
O AXN
 
AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, oraz programy typu reality show. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, obyczajowych oraz sensacyjnych. Obecnie w AXN można zobaczyć takie hity jak: Czarna lista, Skorpion, Kroniki Shannary, Hawaii Five-0, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas i wiele innych. Kanał AXN dociera ze swoją ofertą do ponad 50 krajów w Azji, Ameryce Południowej, Europie i na Bliskim Wschodzie i jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do
koncernu Sony Pictures Television. W Polsce AXN istnieje od 2003 roku. Od lipca 2010 kanał dostępny jest także w wersji High Definition.
Więcej informacji na temat AXN można znaleźć na stronie internetowej: www.axn.pl.
 
O Sony Pictures Television
 
Należąca do koncernu Sony Pictures Entertainment (SPE) spółka Sony Pictures Television (SPT) jest wiodącą marką na światowym rynku telewizyjnym. Zajmuje się produkcją i międzynarodową dystrybucją produkcji kinowych oraz programów telewizyjnych. SPT jest właścicielem 18 firm producenckich i posiada biura w 32 krajach świata. W ofercie ma 150 kanałów w 178 krajach świata, docierając ze swoimi usługami do ponad 1,3 mld gospodarstw domowych.
Więcej informacji na www.sonypicturestelevision.com