Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu

Jak postępować z elektroodpadami?


12 września 2018


Jak postępować z elektroodpadami?

Dowiedz się jak postępować z elektroodpadami i zorganizuj samodzielnie ich zbiórkę w ramach Akcji Sprzątanie świata - Polska 2018, ze wsparciem ogólnopolskiego programu Decydujesz.pl

Publiczna kampania edukacyjna na temat postępowania z elektroodpadami.
Partnerami zlecającymi i finansującymi kampanię są Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. i REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.


ELEKTROODPADY to wszystkie zużyte urządzenia działające na prąd lub baterie.

NIE WYRZUCAJ ZUŻYTYCH URZĄDZEŃ RAZEM Z INNYMI ODPADAMI - POSTĘPUJ ZGODNIE Z PONIŻSZYMI ZASADAMI:

> ODDAJ ZUŻYTY SPRZĘT W MIEJSCU DOSTAWY

> ZOSTAW ZSEE W SKLEPIE, W KTÓRYM KUPUJESZ NOWE URZĄDZENIE

> ODNIEŚ DO PUNKTU ZBIERANIA

> ZOSTAW W PUNKCIE SERWISOWYM

>> ZGŁOŚ ODBIÓR W RAMACH PROJEKTU DECYDUJESZ.PL

Zobacz więcej szczegółów

Publiczna kampania edukacyjna na temat postępowania z elektroodpadami.
Partnerami zlecającymi i finansującymi kampanię są Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. i REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie zbiórki, przetwarzania, odzysku oraz recyklingu zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.  Zakłady przetwarzania prowadzone przez REMONDIS Electrorecycling prowadzone są m.in. w Austrii, Francji, Niemczech i Polsce.

Od ponad pięciu lat firma współpracuje z Fundacją Nasza Ziemia w ramach Akcji Sprzątanie świata - Polska i w programie zbiórki telefonów komórkowych.

Więcej: http://www.remondis-electro.pl
Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. należy do renomowanej Grupy REMONDIS działającej od lat w wielu krajach Europy i całego świata w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami.

Celem działania Electro-System jest organizacja przedsięwzięć związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem, recyklingiem, odzyskiem oraz unieszkodliwianiem zużytego sprzętu, a także prowadzenie publicznych kampanii edukacyjnych.

Więcej: http://www.electro-system.pl